Menu Zamknij

Rezerwacje i zasady COVID SIP ZIP!!

Szanowni klienci mamy do Was kilka próśb aby usprawnić i ułatwić działanie naszego obiektu, szczególnie w dobie korona wirusa:

1. !!!!CZYTAJCIE POSTY!!!!- na stronie www.skateinpark.eu jest wszystko podane!!

2. Ruszamy z systemem rezerwacji online – system nie wymaga logowania się i podawania wielu danych. Pracujemy aby go usprawnić i dodać płatność online ale to nam chwilę zajmie. Rezerwacje można robić z wyprzedzeniem max 6 dni i minimum 1h przed sesją! Jeżeli nie możecie przyjść odwołajcie rezerwację. Gwarancje wejścia daje jedynie rezerwacja!!

3. Wstęp bez rezerwacji jest możliwy jeżeli na obiekcie nie ma więcej niż 30 osób. Gwarancje wejścia daje jedynie rezerwacja!!

4. Prosimy aby osoby kończące sesje wychodziły o pełnej godzinie i nie przeciągały swojego pobytu! Osoby rozpoczynające sesję prosimy żeby zaczekały aż wszyscy kończący zdążyli wyjść!

5. Telefon działa w godzinach działalności parku czyli dzwonicie lepiej w takich przedziałach czasowych, bo wtedy łatwiej się dodzwonić:- 13:30-15:45 – w weekend- 16:30-18:45 – w tygodniu i weekend- 19:30 -21:45 – w tygodniu i weekend!!Czasem trzeba zaczekać żeby ktoś odebrał albo zadzwonić za 10 / 15 minut!

6. Prosimy o korzystanie z szatni i nie zostawianie ubrań, napojów jedzenia na terenie skateparku!

7. Wstęp na streetcourse mają tylko jeżdżący! RODZICU nie pomożesz dziecku jak już leci, robi trick itd. czy się przewraca, wali glebę, zamiata się na parku to jest normalka to sporty extreme!! Czy będziesz na streetcoures czy na antresoli nic to nie zmieni, a będąc na streetcourse tylko przeszkadzasz tym którzy chcą jeździć swobodnie!!

8. Prosimy osoby nie jeżdżące o opuszczenie obiektu, zagrożenie związane z COVID. istnieje i nie chcemy tego bagatelizować ale też nie chcemy tego wyolbrzymiać, starajmy się znaleźć jakąś równowagę! Jeżeli masz ochotę odpocząć, bawić się kendamą, pogadać z ziomalami czy inaczej chillować – idź do salki obok, na siłownię nie stój na środku obiektu czy przy wejściu!

9. Każdy, kto nie jeździ musi być w maseczce! Podczas samej jazdy nie trzeba ale jeżeli siedzisz na antresoli oglądasz czy odpoczywasz na ławeczce po za streetcourse zakryj usta.

10. Myjcie ręce i korzystajcie ze środków do dezynfekcji, to nie zaszkodzi a może okazać się pomocne!

Dodatkowo podajemy wszystkie info w mediach społecznościowych: Google- https://g.page/SkateInPark?we
FB – https://www.facebook.com/skateinpark/
Insta – https://www.instagram.com/skateinpark/
Prosimy Was o wyrozumiałość i stosowanie się do zasad!!Czasy są trudne i dla nas i dla Was.
Obiekt jest dużo mniejszy niż był rok temu ale chcemy żeby każdy mógł się swobodnie czuć i rozwijać swoją zajawkę!
Szanujmy zajawę, nie tylko swoją ale też innych i patrzmy na innych!
Razem stosując się do zasad uda nam się dobrze przetrwać tą zimę i fajno sobie pojeździć.
Od listopada wjedzie nowy grafik i sesje dla poszczególnych dyscyplin tak żeby każda zajawa mogła się fajnie rozwijać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *